Stresi dhe Eli Fara nuk shkuan në finale, flet reperi: Ne kemi publikun

 

Dy ndër konkurrentët e edicionit 58 të ‘Festivalit të Këngës’ ishin reperi Stresi dhe këngëtarja e njohur Eli Fara. Ato konkurruan me këngën e titulluar ‘Bohem’, e cila u prit shumë mirë nga publiku por nuk është një ndër të përzgjedhurat për në natën finale.

Eli Fara & Stresi

Pas shpalljes së listës së finalistëve, Stresi ka reaguar me anë të një postimi në profilin e tij të Instagramit. Ai ka uruar të gjithë finalistët e tjerë duke u shprehur se e kanë të merituar. Po ashtu ka shtuar se për aq kohë sa kanë publikun, ata ndihen të fituar.

“Ju falenderoj perzemersisht te gjitheve qe na suportuat! Sa më shumë e mendoj aq më shumë e kuptoj që s’ka asgjë më artistike se sa të duash të tjerët …Urime Te gjithe finalisteve e meritonit! Eli Fara mos u merzit ne kemi publikun me vete ska me finale se kjo. Mbi gjitha ishte privilegj te punoje me ty Vera Grabocka. Artist Nuk Behesh nga nje Çmim ne jemi ne shpirt te tille”, shkruan Stresi.

Advertisement