“Furtunë” në dogana, shkarkohen 6 drejtorë. Ja emri i ri për Kapshticen

Lëvizje në doganat në vendin tonë! Në doganën e Tiranës është shkarkuar drejtori Skerdi Rama dhe në vend të tij është emëruar, Julian Mehja. Në pikën kufitare të Kapshticës është vendosur në postin e drejtuesit, Herkul Marko.Në Kakavijë është larguar nga detyra Julian Çollaku, dhe në vendin e tij është vendosur Rubin Shehu.Në Rinas, Artan Biçpremti. Lëvizje ka pasur edhe në pikat kufitare në veri të vendit, pasi në Shëngjin është caktuar Artan Sulejmani, ndërsa në doganën e Bllatës, Bardhyl Dervishi. Ende nuk dihet se përse kanë nisur lëvizjet në doganat e vendit dhe cili ka qënë arsyeja e shkarkimit të drejtorëve të vjetër.

Lëvizje në disa dogana në vend


Në Tiranë ikën Skerdi Rama dhe në vend të tij Julian Mehja

Në Kapshticë është emëruar Herkul Marko

Në Kakavijë ikën Julian Çollaku, në vend të tij Rubin Shehu

Në Rinas është emëruar Artan Biçpremti

Në Shëngjin është emëruar Artan Sulejmani

Në Bllatë është emëruar Bardhyl Dervishi

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.