Vllaznia niset për fazën përgatitore në Korçë, janë në plan edhe ndeshje miqësore…

Vllaznia eshte nisur mengjesin e sotem drejt Korçes ku do te zhvilloje nje stervitje disaditore. Njekohesisht mesohet se gjate ketyre diteve jane planifikuar edhe dy ndeshje miqesore por mbetet per t’u percaktuar ekipet kundershtare.

Njoftimi i klubit shkodran:


“Ekipi i Vllaznisë është nisur mëngjesin e sotëm drejt Korçës, qytet ku do të zhvillojë pjesën më të rëndësishme të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik. Gjatë ditëve të qëndrimit në qytetin juglindor, ekipi përveçse seancave stërvitore, ka në plan të zhvillojë edhe ndonjë ndeshje miqësore”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.