LËKUNDJE TËRMETI NË VEND, JA EPIQENDRA DHE SA ISHTE MAGNITUDA

Lekundje termeti me magnitudë 2.9 i shkallës Rihter eshte ndjere mbremjen e sotme në vend rreth orës 22:30 .Sipas faqes qe regjistron termetet, EMSC thellësia ka qenë 10 km,me epiqendër 25 km në Veri të Durrësit.Deri tani nuk ka raportime për dëme materiale.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.