VIDEO virale në rrjet/ Drejtori i policisë së Ukrainës rreh ministrin që vodhi fondet. Komentet: Kur do kalojë nga Shqipëria?!

Po ben xhiron e rrjetit nje video e regjistruar ne Ukraine, ku policia e shtetit ka dore te lire madje dhe te trajtoje dhunshem ministrat hajdute!Drejtori i policisë së Ukrainës jepet me ze dhe figure duke share dhe rrahur një ministër që vodhi fonde! “Vjedhja është dhunë!!”, thote ai.Lajmi eshte publikuar ne portalin “Interlajmi”!


Komentet dhe ne shqip jane te shumta, teksa thone: sikur te kalonte ca dite nga Shqiperia!

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.