FOTO-“VËLLAZËRORE”/ PRESIDENTI ILIR META TAKOHET ME RAMUSH HARADINAJN

Presidenti Ilir Meta e ka mbyllur javën me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.Takimin mes tyre e ka bërë të ditur Kreu i Shtetit, Ilir Meta me anë të një postimi në Facebook.

Ndër të tjera Meta thekson se ata po kalojnë një mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore.


Me Ramushin, një mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore.”- shkruan Presidenti Ilir Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.