Publikohet data kur nisin aplikimet për Lotari Amerikane

Del data zyrtare, ja kur nisin aplikimet per Lotarine amerikane DV 2022.Ambasada amerikane në Tiranë bën me dije se më datë 7 tetor do të hapen aplikimet për Lotarinë Amerikane.

Aplikimet do të jenë të hapura deri më 10 nëntor.


“Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)!”- bën me dije ambasada.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.