BEFASON DEPUTETI KUJTIM GJUZI/ SHFAQET ME SNAJPER NË DORË DUKE MARRË SHËNJESTËR NË POGRADEC (FOTO)

Deputeti Kujtim Gjuzi habit sërish. Ai ka publikuar sot një foto në rrjetin social Facebook ku shfaqet me snajper.

Deputeti Gjuzi duket se ka ndaluar makinën në rrugë, afër Linit,Pogradec dhe ka marrë shënjestër me snajper.


Nuk dihet cila është shënjestra, as qëllimi i fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.