Pas rënies drastike në peshë, Fifi surprizon sërish me pamjen (FOTO)

Prej disa kohësh, Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të para në skenë, Fifi arriti që fitonte zemrat e publikut, sidomos me baladat.Ndryshimi drastik që ka pësuar pas rënies në peshë, ka bërë që Fifi të vihet shpesh në qendër të vëmendjes. Përveç suksesit të muzikë, ylli i hitit “Pa Galje” ka rënë gjithmonë në sy për karakterin e saj unik. Megjithatë, kohët e fundit është kritikuar shumë pas rënies në peshë se është bërë si të tjerat.

Madje pas ndryshimit drastik, shumë prej ndjekësve të saj e kanë krahasuar këngëtaren për ngjashmërinë me Marina Vjollcën. Fifi ka marrë sërish vëmendje me disa foto që ka publikuar së fundmi. Ajo shfaqet e veshur komplet në të zeza, dhe e kuruar deri në detaj, ku bie në sy për format trupore që ka arritur.


Sigurisht nuk kanë munguar komentet e fansave, të cilët e kanë komplimentuar për paraqitjen e saj. Duket se fotot janë shkrepur nga klipi i këngës më të fundit të këngëtares që pritet të publikohet ditën e sotme. “Përjetësi” është kënga që e sjell Fifin në një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.