Shqiptari gjendet i vdekur buzë rrugës me plagë në trup/ Gruaja në gjendje shoku

Në orët e para të ditës së sotme, një 40-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në Kalavryta, Greqi.Sipas mediave greke, shqiptari kishte disa plagë në trup, ndërsa pranë tij buzë rrugës u gjet edhe një motor.Dyshimet e para janë se shqiptari është aksidentuar dhe ka ndërruar jetë në vend, në fshatin Skepasto. Shqiptari ishte i martuar dhe kishte një djalë të vogël.

40-vjeçari është gjetur nga banorët e zonës, të cilët ashtu si familja janë të tronditur. “Komuniteti lokal është i tronditur.


Të njohurit dhe miqtë e tij nuk mund ta besojnë mënyrën në të cilën ai humbi jetën” shkruajnë mediat në vendin fqinj, teksa publikojnë edhe foton e tij me gruan./abcnews/

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.