LAJM I FUNDIT/ Nëse nuk mbani maskën në rrugë, gjobiteni me 3 mijë lekë

Pas të enjtes, cilido nuk do ta mbaje maskën edhe ne rruge, do të gjobitet.

Gjoba do te jete në masën e 3 mijë lekëve të reja.


Do jetë policia bashkiake dhe ajo e rendit ata që do të vendosin masën administrative, ndërsa si agjent mbledhës i saj do të jetë OSHEE përmes faturës së energjisë elektrike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.