E RËNDË/ Shqiptari në Greqi gjendet i pajetë në kangjellat e një vile

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Greqi ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike.Mediat greke bëjnë me dije se një shqiptar në Zakynthos është gjendur i vdekur, i varur në kangjellat e një vile.Bëhet me dije se shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije kishte tentuar gjatë natës për të grabitur një vilë, por kur ka tentuar të kalojë kangjellat 2 metra të larta për t’u futur në banesë ka ngecur tek kangjellat.

Provat e para tregojnë se burri ishte varur me kokë gjithë natën, duke gjetur vdekjen tragjike.


Sakaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./newsbomb

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.