VIDEO/ Shokon menaxheri i vipave: Dy produktet më të çuditshme s*ksuale që iu kam bërë reklamë

Menaxheri i vipave, Korcari Xhani Demika ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kafe shqeto” në Syri Tv. Demika foli mbi mbylljen e muzikës në Shqipëri dhe aktiviteteve muzikore në vendin tone, sipas pasojë e Covid-19.Gjithashtu ai u ndal edhe tek rrjetet sociale dhe reklamimi që ai bën si një punë. I pyetur nga moderatori Flavio Qarri se cili është produkti më çuditshëm që i kanë sugjeruar, ai u përgjigj:


“Janë dy produkte në fakt, njëra ishte mjaltë, tjetra ishte xhel që shërben që meshkujt mos të vijnë shpejt në qejf dhe të zgjas sa më shumë marrëdhënia seksuale”, u shpreh Demika.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.