“Barbaro vasiliko”…O shefi, një minutë”/Vëllezërit korçarë përballen me situatën e sikletshme: “Erdhi policia…(VIDEO)

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të “sikletshme” mbrëmjen e djeshme. Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po këndonin këngën popullore “Barbaro vasiliko”, në Gjirokastër akrepat e orës shënuan 11:01,patrulla e policisë shkoi menjëherë për t’i ndërprerë..,

Në videon e publikuar nga Stefi në llogarinë e tij të “Instagram” dëgjohet vëllai i tij, Endri i cili thotë: “O shefi vetëm një minutë”.