52 vjeç por sfidon vajzat e reja/ Manjola Nallbani ndez rrjetin me fotot me bikini (FOTO LAJM)

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve. Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja. Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me foton e fundit që ka postuar në Instagram, ku ka pozuar me bikini. Me një bikini të zi, një çantë dhe syze, këngëtarja i ka lënë të gjithë “pa fjalë”.

Gusht 2021”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke treguar kështu se më në fund ka gjetur pak kohë për pushime larg aktiviteteve të zakonshme. Ndonëse i ka kaluar të pesëdhjetat, këngëtarja Nallbani duket mjaft në formë të mire trupore, me çka duket se edhe kujdesi i saj për të qëndruar vitale nuk mungon.