Bregoviç në Korçë/ Reagon modelja Çunmulaj ,më mirë të ftohej Sabri Fejzullahu ose Dino Merlin…

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj, ka reaguar ndaj ardhjes së Goran Bregoviqit në Festeën e Birrës në Korçë. Sipas modeles më mirë do të ishte që të ftohej legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu sesa Goran Bregoviç.

Me anë të një postimi të publikuar në InstaStory, ajo shtoi: “Ah sa bukur do ishte sikur legjenda e muzikës shqipe do ishte i ftuar në Korçë dhe do ishte dorëzuar çelësin e Tiranës”.

Ose pse nuk ftohet legjenda e gjithë Ballkanit dhe jo vetëm e ish-Jugsllavisë. Pse nuk e sillni atë?”, vazhdon më tej ylli shqiptar.