Ermal Mamaqi ndan fotot romantike me Amin nga deti dhe bën dedikimin e veçantë ….

Aktori dhe kengetari Ermal Mamaqi është duke kaluar pushimet në Turqi me partneren e tij, Amarda Toska. Çifti duket se po argëtohet shumë, pasi herë pas here ndajnë momente në rrjetet sociale. Së fundmi, ka qenë Ermali që ka postuat një fotografi nga deti, kur shfaqet dorë për dore me Amin dhe e ka shoqëruar me një thënie me kuptim të thellë…

Fuqia e vërtetë e një burri qëndron tek madhësia e buzëqeshjes së gruas pranë tij. Çdo ditë mendo që më e mira nuk ka ardhur akoma…”, ka shkruar ai në Instagram.