Ardhja e afganëve në Shqipëri, shpërthen Murrizi:”Ju jeni një tufë b*thë lëpirësish që i hani m*tin kujdo që është mbi ju”

Postimi i plotë:
Aman mor aman sa meren vesh me njeri tjetrin kur behet fjale per lepirje
Po pse harxhoni kohe kot kur dilni e deklaroni se jeni dakort me vendimet dhe qendrimet e njeri tjetrit
Po ne keto 30 vite kur keni qene ndonjehere kundra njeri tjetrit??????

Ju keni 30 vjet qe shfaqeni vetem neper ekrane sikur jeni kundra njeri tjetrit dhe beni shfaqen me te madhe sikur luftoni njeri tjetrin 30 dite fushate çdo kater vjet
E per fatin e keq Shqiptaret e hane dhe prej 30 vitesh ju votojne e ju durojne mbi kurriz .Ju bashke keni qene per çdo pisllik qe ka ndodhur ne kete vend prej 30 vitesh
Bashke keni qene per çdo hajdutllik qe eshte bere ne kete vend
Bashke per çdo maskarallik qe eshte bere ne kete vend


Bashke keni qene kur dhate fjalen per plehrat e botes qe te vinin ne Shqiperi
Bashke per te pranuar armet kimike por nuj ja dolet se reaguan per here te pare Qytetaret

Bashke kur sollet Muxhahedinet
Bashke kur pranuat Sirianet
Bashke kur bete ligj per te ardhe Bangladeshasit por ai qe i dha 1140 hektare toke nje Bangladeshasi ne kerkim e ka kthyer si ligj qe ju bagla- leshas ta votoni bashke ne shtator
Bashke jeni per te pranuar Afgane
Por me shume bashke ne fakt jeni me TALEBANET

Bashke jeni kundra interesave te Shqiptareve
Dhe te gjithe se bashku keni larguar nga Shqiperia per 30 vjet mbi 2 milion Shqiptare
E kur ju shoh qe nxitoni te tregoni se jeni human per Afganet, sinqerisht me ze barku e me vjen per tua perdor surratin tuaj te ndyre si sifon
JU JENI BASHKE NJE TUFE E PESHTIRE MENDER LEPIRESISH NDAJ KUJDO QE MENDONI SE KA NE DORE JETEGJATESINE E PUSHTETIT TUAJ
Ju jeni fiks pjesa me e ulet e karakterit njerezore sepse i hani m… kujdo qe e shihni mbi vete, dhe nenshtroni, perçmoni, urreni, tallni e degjeneroni kedo qe keni poshte vetes

SA KOHE QE SHQIPTARET DO JU VOTOJNE, DO JU DUARTROKASIN, DO JU VIJNE NGA PAS DO JU DUROJNE MBI KURRIZ, VAZHDONI TEATRIN E PESHTIRE SIKUR LUFTONI NJERI TJETRIN POR ASHTU BASHKE QENDRONI SE JU SHKON PER SHTAT

Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.