Ish-velina e Fiks Fare, tani gazetare sportive, Korçarja Viola Spiro mahnit fansat me pozat hot (Foto)

Shumica e kampionateve në botë kanë filluar,ndersa një nga të vetmit e mëdhenj që nis në fundjavë është Serie A. Gazetarja sportive, Viola Spiro është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë ndan me fansat momente nga jeta e saj. Siç duket në foto, Spiro po shijon gushtin. Ajo duket tejet sensuale, seksi dhe më në formë se kurrë. Bukuroshja e njohur po bëhet gati për një sezon shumë të gjatë dhe të mundimshëm dhe pak relaks në këtë verë kaq të nxehtë dhe përvëluese, nuk i bën dëm askujt.