Marina Vjollca në pritje të ëmbël?/ Ja detajet të cilat shtojnë dyshimet

Marina Vjollca prej kohësh nuk është më aktive në rrjete sociale siç ka qenë më parë që ndante pothuajse çdo gjë me ndjekësit nga jeta e saj e përditshme. Kjo i ka bërë ndjekësit të ngrenë dyshime se biondja seksi mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të parë. Edhe postimet e fundit Vjollcës në Instagram, e tregojnë atë të veshur me bluzë të gjerë ose duke përdorur objekte të ndryshme për të mbuluar barkun. Së fundmi, një tjetër detaj ka ngritur dyshimet për një shtatzëni të mundhsme.


Miku i Marinës, Eraldo Rexho, ka treguar gjatë intervistës për “Pushime On Top” se në muajin shtator “Revista Ëho” do të sjellë një personazh që pret të bëhet nënë.

“Do të kemi në kopertinë një personazh që pret të bëhet mami. Nuk mund të them dot më shumë derisa të vijë momenti i kopertinës. Është bionde”,- tha Rexho duke i bërë të gjithë të besojnë se bëhet fjalë për Marinën dhe Getoar Selimin.
Ai shtoi se prindërit e fëmijës janë të dy të famshëm, ashtu siç janë dhe Vjollca dhe Selimi.

Postimi i fundit i Marinës në Instagram është bërë rreth tre javë më parë. Fotot seksi me bikini nga pushimet verore këtë sezon mungojnë po ashtu.
Getoari dhe Marina u martuan në vitin 2017 në një ceremoni madhështore me shumë të ftuar VIP. Historia mes tyre ka nisur nga komunikimi në Instagram.


“Ka qenë një histori shumë e avashtë. Kemi dashur që lidhja të mbetej private, por ka qenë e pamundur”,- tregoi në atë kohë Marina,duke shtuar: “Në fillim kemi patur kontakte nga puna, por nuk jemi njohur aty si Marina dhe Geti. Kontakti jonë filloi nëpërmjet Instagramit. Geti më shkruante në fillim, më shihte në emision dhe më dërgonte foto ku ishte duke më parë…deri sa erdhi njëoment dhe më tha: ‘Dua të takohemi bashkë’”.