Luana Vjollca po shijon ditët e fundit si 29 vjeçare/ Në shtator kalon në të tridhjetat

Moderatorja Luana Vjollca, po shijon ditët e fundit si 29 vjeçare. Kjo pasi në fillim të muajit shtator kalon në të tridhjetat dhe për këtë kanë ngelur vetëm edhe pak ditë. Vjollca është duke kaluar një periudhë të mirë, pasi vazhdimisht po punon në projekte të reja. Biondja po ashtu mori vëmendje të madhe me linjat trupore në fotografitë e reja me bikini, e me dukjen tërësisht pa makijazh.

“Ditët e fundit si…”, ka shkruar ajo aluduar në festën e ditëlindjes që do të jetë më 2 shtator.