Dhimbje dhe lot/ Përcillen për në banesën e fundit dy punonjësit nga Fieri,që humbën jetën në aksidenti tragjik

Personat në foto janë Shkëlqim Begaj dhe Elior Lagaj, të cilët humbun jetën ditën e djeshme në një akisdent, pasi makina e tyre përfundoi në një kanal me ujë në Marinzë të Fierit.Familjet e viktimave kanë hapur dyert e mortit dhe do të përcjellin për në banesën e fundit të dashurit e zemrës.Shkëlqim Begaj 54-vjeç la pas dy vajza Rea dhe Vanelën. Ndërsa Lahaj iku nga kjo jetë në një moshë të re.Kujtojmë që dje një makinë tip “Mitsubishi” ra në një kanal me ujë dhe për pasojë humbën jetën dy persona.Viktimat mbetën dy punonjës të një kompanie sigurimi dhe janë identifikuar nga policia. Kompania arriti të kuptonte se makina kishte pësuar aksident pasi