“Shkrehen vajzat në Tiranë/ Bllokojnë rrugën në ‘Astir’ për video në Tik Tok(Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku disa vajza kanë bllokuar rrugën që të zhvillojnë një video. Sic shihet dhe në video katër vajzat kanë dalë nga mjeti i tyre, Mercedez Benz kanë bllokuar rrugën tek Unaza e Re dhe kanë nisur të kërcejnë, si duket ky do të jetë trendi i ri i “Tik Tok-ut”.

Veprimi i vajzave ka krijuar trafik të madh, duke sjellë dhe zemërimin e shoferëve, pasi në video dëgjohen edhe boritë e makinave. Kujtojmë se një rast i tillë është bërë pak ditë më parë në autostradën e Laçit, ku dasmorët bllokuan rrugën dhe dolën dhe ia morën valles, ku policia i identifikoi dhe i gjobiti.