Vrasja barbare e 18-vjeçares/ Dieotologia shpërthen në lot: “Jep një mesazh sensibilizues për të gjithë shqiptarët”

Nutriticionistja dhe dietologia Diola Dosti-Baftiu ka shpërthyer në lot gjatë një transmetimi LIVE në Facebook. Ajo ka folur për rastin e vrasjes së Marigona Osmanit në Ferizaj nga partneri i saj pasi e rrahu barbarisht. Baftiu ka apeluar te të gjithë prindërit që të përkushtohen më shumë te vajzat e tyre dhe të mos ju paguajnë dasma të shtrenjta por më mirë t’i blejnë libra.