Habit modelja : S’bëj dot punë normale, jam shumë s*ksi dhe provokuese/ Ja çfarë me ndodh gjatë intervistave…

Një modele ka pohuar se nuk mund të marrë një punë “normale” sepse “të jesh kaq e nxehtë” do të thotë që intervistuesit shpesh intimifikohen prej saj. Amy Kupps, 32 vjeç, kishte punuar në një shkollë duke mësuar histori për 13-14-vjeçarët, por thotë se ajo ishte e detyruar të linte kur Drejtori zbuloi se ajo gjithashtu kishte një llogari OnlyFans në lëvizje. Që atëherë, ajo është përpjekur të gjejë atë që të tjerët priren ta konsiderojnë si një punë më konvencionale.

32-vjeçarja tha:

Të qenit kaq seksi ka qenë gjithmonë një ‘problem’ për mua. Tani frikësohem për djemtë që më intervistojnë. Unë shkova për një intervistë pune në një dyqan dhe menaxheri më tha të vija në zyrën e tij. Kur u ula, ai më pa dhe u turbullua. Ai vazhdonte të më shikonte në gjoks dhe fytyrë, djersitej në mënyrë të pakontrollueshme dhe dridhej dhe nuk mund të mendonte për pyetje. Pas një farë kohe menaxheri tha se duhej të shkonte në tualet dhe kur u ngrit, kishte një fryrje të madhe në pantallonat e tij tha per Ladbible