E rëndë/ Kamioni përplas vajzën 14 vjeçare…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Tom Plezha”, në Tiranë, ku një kamion drejtuar nga një person me iniciale M. L., ka përplasur një vajzë 14 vjeçare me iniciale E.S. E mitura është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe mësohet se nuk ka rrezik për jetën.
Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksident
.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 28.08.2021, rreth orës 17:10, në rrugën “Tom Plezha”, mjeti me drejtues M. L., ka përplasur këmbësoren e mitur me iniciale E. S., rreth 14 vjeçe, e cila është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, paraprakisht pa probleme për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.