Paguan 140 euro nata ne Jug por shikoni se cfare mengjesi i sollen…

Ne shqiperi kur vjen sezoni veror cmimet rriten shume por cilesia qe merr nuk eshte e kenaqshme. Eshte e habitshme qe te paguash nje dhome ne Dhermi 140 euro nata dhe te marresh nje mengjes te tillë sikur po tallet.Dhe me e bukura eshte se ato jane veze marketi dhe ushqime plot pesticide dhe ne fund ti paguan 140 euro nata. Kjo behet pasi ne vendin tone nuk ka rregulla cdo gje eshte rrumpall dhe ai qe paguan nuk respektohet.

Si mendoni per kete mengjes ja vlen per kete cmim?