“Benzi” përfshihet nga flakët pranë TEG/ Të paqarta shkaqet

Një automjet tip “Benz”C Class është përfshirë mbrëmjen e sotme nga flakët. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan pranë TEG. Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar. Në vendngjarje ndodhen disa patrulla policie dhe një zjarrfikëse.