Risi,Dua Lipa nis xhirimet në filmin e saj të parë

Dua Lipa po humbet Met Gala pasi është duke punuar në filmin e saj të parë .Filmi do të jetë roli i parë i Duas. Ajo do të luajë bashkë me disa nga emrat më të mëdhenj në Hollywood si Samuel L. Jackson, Henry Cavill, Bryan Cranston, Bryce Dallas Howard, John Cena, Sam Rockwell dhe Catherine O’Hara. Filmi tregon historinë e spiunit numër një në botë dhe aventurat e tij ndërkombëtare në Amerikë, Londër dhe destinacione të tjera nëpër botë.

Ndërkohë, Met Gala do të mbahet të hënën, 13 shtator, hera e fundit kur Dua u shfaq në këtë event ishte viti 2019 .


Burimi : the paradise