E papritur/ Infermierja serbe zhvishet live në televizion( Video)

Që prej fillimit të pandemisë, të gjithë jemi bërë dëshmitarë të skenave të sikletshme në veçanti nëpërmjet ZOOM, por kësaj here ‘viktima’ është një infermiere serbe. Imazhet e saj, janë shpërndarë masivisht dhe jo pa arsye, pasi në kohën kur një mjeke po fliste për efektet pozitive të vaksinës anti-COVID, pas shpinës së saj infermieria duket se nuk e kishte vërejtur kamerën dhe kolegen e saj që po jepte intervistë.

Ajo fillon të zhvishet, duke u bërë gati që ta merr vaksinën anti-COVID, duke ia marrë tërë vëmendjen ekipit të televizionit që duket e kishte vënë në fokus.