E pazakontë/ Biondja shëtit në aeroportin e Miamit me rroba banjo, pamjet bëhen virale

Një vajzë është filmuar në aeroportin e Miamit me një kombinim të pazakontë të veshjeve, e këto pamje shpejt u bënë virale. Në fakt kamera ka kapur momentin kur në aeroportin e Miamit një bionde është parë duke shëtitur para sigurimit në rroba banjo me ngjyrë të gjelbër… Kishte një çantë dhe në dorë dhe mbante telefonin sikur të mos kishte ndodhur asgjë e pazakontë.

Në një profil në Instagram është publikuar ky moment ku përbri shkruan: “Kur keni aheng pranë pishinës dhe duhet të zini aeroplanin për në orën 16:00”.