E apasionuar pas motorrëvë/ Njihuni me vajzën e re të PërPuthen

Arlida Nezha është vajza e dytë sot që i bashkohet panelit të Për’Puthen. Ajo është 25 vjeç dhe jeton në Durrës. Karakter i forte, ‘Tola’ siç e thërrasin miqtë, padyshim do jua bëj rrugën e vështirë djemve. Ajo është shumë e apasionuar pas motorëve dhe pohon se kohën e lirë e kalon duke bërë xhiro me motor dhe shijuar në maksimum shpejtësinë.


Ajo menaxhon prodhimin e një kompanie biskoterie.

Biskotë e ëmbël dhe e brishtë ,por unë nuk jam aspak e tillë shprehet Arlinda.

Bora u shpreh se ngjasonte me Shqipen. Arlida ka reaguar menjëherë pas këtij krahasimi duke thënë: “Mos ma thonë më ju lutem. Nuk e kam problem, por do më pëlqente të mos krahasohesha. Jam unë dhe vetëm kaq”.

Ndërsa e pyetur se cili nga djemtë nuk i pëlqente ajo e tha hapur se djali që nuk i pëlqen është Julian Çela, 20 vjeçari i Përputhen.

Juliani nuk më pëlqen. Unë e dua më të egër një mashkull”