I pëlqen meshkujt me humor dhe energji pozitive/ Njihuni me vajzën e re të PërPuthen

Alvisa, 25-vjecarja nga Vlora, banuese në qytetin e Tiranës është konkurrentja e 5-të e programit “Për’Puthen”. Ajo është shumë sportive, ka pasion vrapin, basketbollin, sportin në përgjithësi. Alvisa menaxhon biznesin e saj privat në Tiranë. Bukuroshja në fjalë u pikas menjëherë nga konkurrentet e tjerë meshkujt të cilët u munduan medoemos t’i tërhiqnin vëmëndjen Alvisës, por ai që e fitoi betejën e parë ishte Taulanti.

Taulanti, në hyrjen e tij u shpreh se “Pastërtia e një femre është térbimi im në shtrat”.Për shkàk të natyrës së tij karízmatíke, konkurrenti shkàktoi një situatë të qeshurash në studio.


Në takimin e saj të parë 4-minutësh, ajo fton Taulantin dhe të dy përfshíhen shumë mes emocioneve duke prekur tema delíkate por síkleti dhe emocíoni i tepërt i Taulantit bëri që ky takim të ishte “më i keqi” i mundshëm dhe mbaroi ende pa filluar.

Alvisa me natyrën e saj të çiltër, shprehet se ka një pëlqim shumë të madh për meshkujt pozitiv, me energji pozitive dhe me humor, ndaj edhe përzgjedhja e saj për Taulantin ishte i kuptushëm.

Videoja u bë vírale duke u shpërndarë nëpër rrjete sociale dhe komentet ishin të shumta nga ndjékësit e zjàrrtë të këtij programi.

Shumë nga komentet krahasonin natyrën dhe fizikun e Taulantit me atë të Marjelit në Big Brother, të dy trupa të mëdhenj e të palestruar, por fjalë pak, na mbetet vetëm ta shohim në veprim.