Tragjike/ Djali 2 vjeç jep shpirt tre ditë pasi ra nga divani .Vihen nën hetim prindërit …se nuk kanë treguar kujdes

Një djalë i vogël dy vjeç ka humbur jetën teksa luante. Cobie dy vjeç ka humbur jetën pasi ra nga divani kur luante.Dëmtimi që ia kishte pësuar në tru ishte i madh dhe nuk mundi të mbijetonte. Djali u hodh nga divani dhe tre ditë më vonë dha shpirt në spital. Nëna e tij e gjeti disa minuta më vonë, por nuk mundi ta shpëtonte, qafa dhe truri u dëmtuan. Mamaja 26 vjeçe dhe partneri i saj Tom janë në gjendje të rënduar emocionale.Ata janë nën hetim pasi dyshohet se nuk kanë treguar kujdes si duhet për djalin e vogël./ Burimi: Daily Star/