“Do të presë kokën e Berishës me thikë”/ Jul Deda ‘thumbon’ keq Bashën: “Lider lind nuk bëhesh rrugës”

Aktori i njohur i humorit Jul Deda sot festoon ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungontë në këtë ditë të veçantë një suprizë nga kolegët e tij. Ata kishin përgatitur një suprizë për aktorin duke i çuar një tortë te zyra ku mbi të cilën ishte vizatuar koka e ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacmojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.