PërPuthen/ Bashkimi dhe Alvisa zhvillojnë takimin e tyre të parë..Çfarë ndodhi me tyre?

Mbrëmjen e sotme në programin e dashurisë Për’Puthen pati shumë intríga dhe skéna xhélozie dhe e gjitha kjo erdhi si shkàk i kërcimit që Mikela bëri me Argjendin. Por Argjendi nuk préket vetëm nga Mikela dhe Ritvana, mesa duket ai qëndron edhe në mendimet e një tjetër konkurrenteje në program.


https://www.instagram.com/p/CTxSPI2o4ZM/?utm_medium=copy_link

Bëhet fjalë për bukuroshen bionde Alvisa, e cila ditën e sotme realízoi një takim jashtë studios me Bashkimin, zgjedhje kjo e komentuar nga opinionisti Konomi si dicka e zgjuar.Të dy ishin shumë të ëmbël në takim dhe duket se po përshtateshin me njëri-tjetrin.

Bashkimi: Jam pak i ndrojtur, kam një mur mbrojtës, dua ta testoj një femër, jam pak xheloz. Të ka ndodhur që ti shkruash i pari një djali?

Alvisa: Asnjëherë, nuk e shoh si gjë negativë, thjesht unë nuk dua.

Alvisa u shpreh se u ndie shumë mirë pranë Bashkimit dhe shfaqi interes madje duke e pyetur në lídhje për planet me të ardhmen e tij të afërt, nëse do rikthehej në Amerikë apo do vazhdonte të qëndronte në Shqipëri edhe pas mbarimit të programit. Sipas shumë konkurrenteve dhe vetë opinionistit Konomi, pyetjet e paramenduara të Alvisës ngjànin ekzàktësisht sit ë krijuara nga dikush që ka studiuar ekonomi. Por në fakt sipas ndjékësve dhe fansave të zjàrrtë të këtij Alvisa ka një pëlqim të pashprehur akoma për Argjendin ashtu si Ritvana apo Mikela.