Shuhet në aksident 22 vjeçari shqiptar në Itali/ Në gjendje të rëndë e dashura e tij (Foto)

Një i ri shqiptar vetëm 22 vjeç humbi tragjikisht jetën në Terni të Italisë.Personi qe humbi jeten, sipas mediave italiane, është , me origjinë shqiptare, por rezident në San Gemini. Bashkë me të udhëtonte edhe e dashura e tij, po 22-vjeçe, e cila mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion në spitalin Santa Maria. Çifti i të rinjve udhëtonin me motor, kur 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një kamion. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes. Aksidenti rëndë ndodhi rreth orës 19:30 të së martës.