Klas dhe sharm/ Ja momentet me pikante nga sfilata e luksit para kuvendit (Foto)

E enjtja i përket politikës! Duke iu përshtatur motit të ftohtë dhe ngjyrave të stinës deputetet janë shfaqur me kostume, pastel, kafe dhe ngjyrë të zezë, kurse deputetët kanë preferuar kostumet e errëta monochrome, pra një ngjyrëshe. Momente pikante vijnë nga seanca e sotme plenare, ku para nisjes së bisedimeve në Kuvend, ligjvënësit kane pozuar para aparatit të LSA por edhe paparacëve të tjerë që raportojnë nga Kuvendi.