Halloween, ja si u maskuan vajzat “VIP” të Tiranës (FOTO)

Vajzat “VIP” të Tiranës i janë bashkuar festës së Halloween. Më poshtë po sjellim disa prej tyre, se si janë maskuar. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, Anxhela Peristerin, Bora Zemanin, Rudina Magjistarin, Nevina Shtylla dhe Zajmina Vasjarin.