Po shkonin në festë/ Drejtori i shkollës ,përdhunon mësuesen në makinë…

Nje mësuese në Greqi ka akuzuar drejtorin e saj se e ka përdhunuar në makinë. Gruaja 44-vjeçare, e martuar me një efektiv policie dhe nënë e dy fëmijëve, ka rrëfyer se drejtori e ka përdhunuar gjatë rrugës që po shkonin në një festë. Mësuesja tregon, se drejtori i zbërtheu me forcë pantallonat dhe më pas e çoi në cepin e makinës në sendiljen e pasme. Ministria e Arsimit në Greqi ka lëshuar urdhër disiplinor ndaj shefit përdhunues ndërsa prokuroria ka nisur hetimet dhe pritet të zbardh denoncimin nga mësuesja .

Ajo foli për protothema.gr duke pohuar se:


“Në fillim u përpoqa ta kapërceja e vetme. Mendova se do të më zinte gjumi dhe shpresoja që të nesërmen do të zgjohesha, se gjithçka do të ishte harruar si një makth… Por as atë natë apo të nesërmen nuk mund të flija. Për fat të mirë, familja ime më mbështeti dhe bashkëshorti më bindi të vizitoja një psikiatër për mbështetje psikologjike. Që kur shkova te mjeku, ai më ndaloi të kthehesha në punë, sepse kjo do të shtonte problemet dhe plagët që më la ngjarja….

“Ai i zbërtheu dhe hoqi pantallonat dhe të brendshmet, duke nxjerrë organet gjenitale në gjendje të ngritur. Vazhdova t’i përsërisja në shumës dhe pa e parë, qartë dhe vertikalisht, se nuk dua që ai të vazhdojë e të ndalet me kaq. Isha ngrirë dhe nuk mund të reagoja. Isha mbërthyer në cep të makinës në panik, duke shikuar vazhdimisht poshtë, me frikë se mos bëja diçka më shumë dhe nuk mund ta besoja se po përjetoj një situatë të tillë. Duke parë paaftësinë time për të reaguar, më shtypi kokën shumë fort dhe intensivisht duke bërtitur “hajde bebe, prit një minutë” dhe duke përsëritur gjithnjë e më me këmbëngulje shprehjen “pak bebe, pak”. Për shkak se po rezistoja, ai filloi të më tërhiqte dorën drejt organeve gjenitale, duke përsëritur gjithmonë të njëjtën frazë “pak, bebi im, pak.


Isha në gjendje shoku. Vazhdova të rezistoja dhe i thashë vazhdimisht se nuk doja, se ai ishte mbi krye, se ishte shefi im dhe doja që ai të ndalonte. Edhe unë ia përsërita duke qarë se po të ndalej në atë pikë, do ta konsideroja incidentin të përfunduar. Me gjithë lutjet dhe rezistencën time, ai më detyroi të përdorja dorën e tij dhe me të dyja duart t’i prekja me dorë parakrahun e tij. Kur mbaroi përdhunimi, unë u shtanga. Isha e tronditur dhe pyesja veten se çfarë kishte ndodhur. Nuk mund të kuptoja gjithçka që kishte ndodhur më parë, as nuk mund ta besoja se si më ndodhi një gjë e tillë. Më vinte turp për atë që kishte ndodhur dhe mbi të gjitha kisha turp për veten time. Nuk mund të ngushëlloj as veten duke e konsideruar veten “me fat” në këtë furi, sepse ai u kap nga ngjarja aksidentale e ejakulimit të tij para se të arrinte të depërtonte në vaginë time. Nuk mund ta imagjinoja sesi një njeri që u paraqit në zyrë të gjithëve si babai ynë, mund t’i bindej instinkteve të tij më të ulëta dhe të më përdhunonte në një mënyrë të tillë. Dhe ia vura vetes. Po mendoja se në cilën pikë të sulmit nuk reagova siç duhet dhe nuk mund ta bëja të ndalonte. Ishte faji im? Doja të thërrisja burrin tim, prindërit e mi! Doja të vinin të më merrnin, por më vinte turp, më vinte shumë turp! Nuk dija çfarë t’u thosha… .. T’i thërrisja, t’u tregoja, çfarë? Po mendoja sa budalla isha që nuk i kuptoja qëllimet e tij. Mendova se e vlerësonim njëri-tjetrin… Sa budallaqe!

Burimi :Protothema.gr