75‘Skënderbeu 1-0 Kukësi /Ujqërit kalojnë në epërsi dhe tregojnë forcë (VIDEO)

Skënderbeu dhe Kukësi janë duke matur forcat me njëri-tjetrin, teksa luajnë mes tyre javën e 8 të Superiores. Skënderbeu ndez motoret dhe rikthehet atehere kur duhet

53′ Pas një krosimi nga Mara në goditjen e dënimit, Dumfur kërcen mbi të gjithë dhe gjen cepin e rrjetës.

LIVE Skënderbeu-Kukësi 1-0
54′ Dumfur


FORMACIONET ZYRTARE

Skënderbeu: Rexhepi; Meksi, Sadriu, Vitija, Dumfur, Vrapi, Mara, Zhan Viktor, Moraesh, Berisha, Mensah.
Trajner: M. Memelli

Kukësi: Tafas, Peposhi, Bytyçi, Lulaj, Ndreca, Sh. Taipi, Gj. Taipi, De Lukas, Milunoviç, Feizhao, Basha.
Trajner: D. Longo