Aleksia feston sot 20-vjetorin, Niko Peleshi ndan foton e veçantë me familjen

Sot në familjen e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi ka festë. Vajza e tij, Aleksia feston ditëlindjen e 20-të. Ka qenë vetë ministri Peleshi që ka ndarë në Instagram një foto, ku prezanton për herë të parë të gjithë familjen. Rreth tortës me qirinj janë Niko Peleshi, bashkëshortja, dy djemtë dhe padyshim vajza e ditëlindjes, Aleksia.