Fifi shijon lirinë pas 50 ditësh në BBV/ Ja festa e çmëndur në apartamentin e saj…

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun , Fifi, ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP pas 50 ditësh qëndrimi. Ajo u tregoi banorëve se ka nevojë të punojë më shumë me veten dhe se kjo është arsyeja e largimit të saj .Me të dalë nga Big Brother VIP, ajo është mirëpritur nga shoqëria e saj e ngushtë, të cilët e kanë vizituar menjëherë dhe kanë publikuar imazhe të ndryshme me të në rrjetet sociale.Fifi është në shtëpi”, ka shkruar Graciano