I zbuloi sekretin/ Bleona Qerreti në lidhje me një miliarder misterioz?

Bleona Qerreti duket se ka nisur një lidhje, pas divorcit të shumë viteve më parë. Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste. “Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur për herë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qerretin. I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.