“Kam shumë frikë se…”- Beatrix ndan emocionet pas puthjes me Donaldin

Pasditja e te enjtes, 2 dhjetor do te “shenohet” per çiftin brenda shtepise se Big Brother dhe per çiftin me te ri te showbizz, pasi ata kanë shkëmbyer më në fund puthjen e pare te tyre. Dyshja ka shfaqur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe spektakli i së martës sqaroi përfundimisht gjithë raportet dhe spekulimet mes tyre.


Einxhel: Po shumë e bukur, shumë romantike.

Beatrix: Nuk e prisja. E humba.

Einxhel: Ca humbe dihej qe do ndodhte ajo gje se shumë keni duruar.

Beatrix: Po, shume, shume, shume.

Einxhel: Shume interesante, më bëhet qejfi shume per ju, sa do të doja të dashurohesha dhe unë.

Beatrix: Oh zemra! E ke parasysh kur mendoj kushërirat, shoqërinë që e ke parasysh…qe s’di si tua shpjegosh tani.

Nderkohe teksa kane qene ne oborr, e perqafuar me Donaldin, Beatrix ka treguar per PM, se e ka pasur shume te veshtire ta fshihte pelqimin e saj ndaj Donaldit.

Beatrix: A s’me ke pare qe beja pune se spo muj, se sa fort te veshtire e kisha? po thoja qe e kisha te veshtire se kur rri me ty nuk iki dot e mundohesha te gjeja 1 milion pune e thjesht te merresha me nje gje.

Donaldi qesh dhe e perqafon ne kete moment