Ndodh puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Beatrixi shkëmbejnë puthjen e parë(Video)

Afrimiteti i Donaldit me Beatrixin është vënë re prej ditësh por tashmë ndodhi e shumëpritura, një puthje mes tyre.. Donaldi duket se qëndron pranë Beatrix dhe e puth vazhdimisht duke ia mbuluar fytyrën dhe më pas e puth në faqe e në qafë. Kujtojmë se mbrëmjen e së martës Donaldi u shpreh “ajo që dua është kjo” për Beatrixin, duke lënë në të shkuarën historinë e dashurisë me moderatoren Bora Zemani.