Ishte duke punuar/ 65-vjeçari bie nga lartësia dhe vdes në vënd

Një tjetër punëtor, ka ndërruar jetë, pasi ka rënë nga lartësia ku ai punonte. Njoftimi është bërë nga policia. Kujtojmë se së fundmi, shumë viktima janë regjistruar nga ngjarje të tilla.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.06.2022, në rrugën “Josif Pashko”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi P. P., 65 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement