Java e Italisë/ Rama “përvesh mëngët” dhe shndërrohet në picajol, u shërben pica qytetarëve(Video)

Pas zgjedhjes së Presidentit të ri Bajram Begaj, kryeministri Edi Rama, është zhvendosur në një spektër tjetër. Ai ka marrë pjesë në organizimet që po zhvillohen në sheshin “Nënë Tereza”, në kuadër të Javës Italiane. Rama është “zhveshur” nga kostumi i tij politik dhe i është bashkuar picaiolëve italianë, ndërsa shihet duke u përpjhekur që të hapë petën për picë. Më pas, kryeministri u ka shërbyer edhe qytetarëve duke u dhënë pica.

Video

Advertisement