Rama promovon turizmin në Pogradec/ Njihuni me bujtinën 100 m larg shëtitores dhe liqenit me shtëpizat e rreshtuara njëra pas tjetrës si oaz relaksi

Nga Edi Rama:

Buzë liqenit të Pogradecit ndodhet bujtina “Siar” një tjetër sipërmarrje frymëzuese nisur privatisht dhe mbështetur më tej nga qeveria përmes programeve të AZHBR. 100 metër larg shëtitores dhe liqenit, shtëpizat e rreshtuara njëra pas tjetrës janë një oaz relaksi në këto ditë të nxehta vere TëBashkuarJoTëNdarë ShqipëriaEArdhmjaJonë SkaKohëPërPushim

Advertisement