Kishte krijuar lidhje të paligjshme në rrjetin e ujësjellësit të Barçit/ Policia procedon 50 -vjeçarin dhe…

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimin penal në gjendje të lirë për veprën “Shkatërrimi i rrjetit të ujësjellësit”, për shtetasin D. F., 50 vjeç, banues në Pogradec, pasi në fshatin Barç, Korçë, në banesën në përdorim të këtij shtetasi, nga punonjësit e Ujësjellës Kanalizime Korçë, u konstatua lidhje e paligjshme në rrjetin e ujësjellësit.

Advertisement